Rejsy Wawer

Na tej stronie możesz zarezerwować rejs statkiem Inna Bajka poprzez elektroniczny system rezerwacji Fundacja Wisła Warszawie.

Rezerwacji można dokonać na rejsy:

  • z Portu Czerniakowskiego na Plażę Romantyczną w Wawrze
    (rejs w jedną stronę, czas trwania ok.1,5 h, start 8:30 pod bosmanatem ul. Solec 8
  • z Plaży Romantycznej w Wawrze do Portu Czerniakowskiego
    (rejs w jedną stronę, czas trwania ok.1,5 h, start 18:00 z plaży).

Rezerwacji na wyżej wymienione rejsy można dokonać jedynie poprzez formularz poniżej – wybierz datę i godzinę rejsu, następnie liczbę miejsc, jaką chcesz zarezerwować (dzieci liczone są jak dorosły pasażer) i zarejestruj się (zaloguj, jeśli utworzyłeś już u nas konto w 2018 r.). Po zalogowaniu na formularzu koniecznie kliknij „potwierdzam dane i rezerwuję”. Po poprawnym dokonaniu rezerwacji otrzymasz od nas wiadomość ze szczegółami rejsu na podany adres e-mail (koniecznie sprawdź folder SPAM).

Statek Inna Bajka w godzinach 10:00-18:00 będzie świadczył wahadłowo kilkuminutowe przeprawy promowe łącząc dwa brzegi Wisły – z Plaży Romantycznej na plażę w Wilanowie (rejs w obie strony ok. 10 min). Na te rejsy obowiązuje system „kolejkowy” – nie ma możliwości wcześniejszych zapisów/rezerwacji.

Organizator ze względów bezpieczeństwa zastrzega możliwość odwołania rejsów w przypadku nieodpowiednich warunków do żeglugi z możliwością rezerwacji kursu na inny wolny termin w czasie trwania projektu. Informacje o możliwych zmianach będą wysyłane na podany adres e-mail.

Więcej informacji na: facebook.com/plazaromantyczna

Ahoj,
wszystkie miejsca w tym momencie zostały zarezerwowane.

Bądźcie czujni i zaglądajcie na tę stronę - tu będą pojawiały się zwolnione rezerwacje oraz nowe daty rejsów w formie kalendarza.
Do zobaczenia!
Fundacja Wisła Warszawie

Regulamin przewozów pasażerskich statkiem „Inna Bajka”

Więcej informacji o rezerwacji rejsów możesz uzyskać wysyłając e-mail na adres rejsy@wislawarszawie.org